Jednoúčelové stroje

Vyvíjíme a vyrábíme jednoúčelové stroje, výrobní linky a montážní zařízení navržené podle potřeb zákazníka.
Kromě výroby a vývoje technicky a technologicky náročných linek či jednoúčelových strojů dodáváme také jednoduché montážní přípravky.

Automatické výrobní linky

Tento typ výrobních linek a strojů je vhodný pro velké počty vyráběných dílů, bez nutnosti obsluhy stroje během provozu. Obsluha stroje tak spočívá pouze v doplňování materiálu a odebírání hotového produktu.

Poloautomatické výrobní linky

Navrhujeme a vyrábíme jednoúčelové stroje a zařízení zejména pro potravinářský, zemědělský, papírenský a jiný spotřební průmysl. Naše znalosti a zkušenosti s návrhem a vývojem jednoúčelových strojů nám dovolují vyvíjet a vyrábět také technologicky a technicky složitější automatické výrobní linky nebo zařízení pro těžký průmysl.

Ostatní stroje

Při návrhu a vývoji jednoúčelových strojů či výrobních linek používáme celou řadu základních technologických operací jako je šroubování, lisování, ohýbání, řezání, svařování atd. Snažíme se jednotlivé operace pro každý jednoúčelový stroj či výrobní linku optimalizovat a našim hlavním cílem je tyto operace co nejvíce zjednodušit.

Řídící systémy

Součástí každého jednoúčelového stroje, nebo výrobní linky je vhodný ovládací (řídicí) systém. Náš tým elektroinženýrů a programátorů navrhne pro Váš stroj či výrobní linku nejvhodnější a nejoptimálnější systém. Součástí návrhu a vývoje řídícího systému je i kompletní dokumentace.