Konstrukce

Naším cílem je nabídnout Vám komplexní systém služeb konstrukční kanceláře zahrnující veškeré činnosti spojené s vývojem nebo modernizací produktu. Zhotovíme pro Vás libovolnou studii, zajistíme kompletní vývoj výrobku (návrh konstrukce, výpočty, návrh hydraulických a pneumatických okruhů) zajistíme výrobu prototypu včetně provedení testů a v neposlední řadě vypracujeme podklady pro úspěšnou prezentaci produktu. Máme řešení pro každou fázi Vašeho projektu, nezávisle na stupni realizace.

Studie

Jako součást konstrukčního návrhu daného produktu nabízíme realizaci různých typů studií a dále studie pracovních prostorů u výrobních linek. Součástí studie je detailní řešení a následná optimalizace s ohledem na cenu a výrobní možnosti.

Vývoj Produktu

Nabízíme kompletní vývoj produktu nebo stroje, ale také jednotlivých komponentů. Naše služby v této oblasti zahrnují veškeré práce související s vývojem a výzkumem. Kromě klasických konstrukčních prací zajišťujeme také vývojové práce pro návrh hydrauliky a pneumatiky, optimalizaci, výrobní dokumentaci atd…

Rendrování a animace

Samozřejmostí je i možnost prohlédnout si výsledný produkt v realistické podobě prostřednictvím photorenderingu, bez nutnosti dokončení prvního prototypu. Pokud potřebujete například animaci postupu sestavení dílů, obrázky do katalogů nebo reklamních materiálů máme Vám co nabídnout…

Technická dokumentace

Nedílnou součástí je tvorba výkresové dokumentace. Vyhotovíme výrobní dokumentaci dle Vašich požadavků a zaběhnutých postupů. Jsme schopni vyhotovit studii podle již vyrobeného produktu nebo převést stávající výrobní dokumentaci do elektronické podoby a to velmi rychle.